Pages Navigation Menu

Pracovné komisie

Predseda komisie: Tomáš Polaščin
Členovia komisie: Marián Lakatoš
Renáta Valeková
Janka Tromans
Janka Holubeková
Marek Benedik
Marián Králik
Tomáš Pavlovič
Rastislav Vysocký
Zuzana Santová
Jana Široká
Darina Ondrušová
   
ZAP SR Katarína Štulajterová

 

Vstúpte

Predseda komisie: Ľubomír Kollár
Martin Holub
Július Hron
Michal Foltan
Petra Lužáková
Jaroslav Kouřil
Stanislav Durica
Katarína Ottová
Miroslava Janíčková
Juraj Kiripolský
Jaroslav Holeček
Magdaléna Capeková
Zuzana Boorová
Alžbeta Grácová
Eva Kilian
Andrej Petrík
Elena Kolínková
Tomáš Pavlovič
Peter Rokaš
Inge Murgašová
Zuzana Santová
Igor Fekeč
Subkomisia BOZP: Peter Makovický
Ditmar Siebenstich
Dagmar Wittgruberová
Vladimír Beno
Marián Očenáš
Elena Kolínková
Gabriela Janeková
Stanislav Kubík
Zuzana Santová
   
ZAP SR Mgr. Monika Ursínyová

 

Vstúpte

Predseda komisie: Pavol Prepiak
Členovia komisie: Marián Kandrik
Boris Michalík
Patrik Šolc
Jaroslav Čechovič
Miloš Sis
Ján Vrabel
Martin Debnár
František Cedula
Pavol Jančovič
Peter Dubovský
Marián Maslák
František Gajdács
 
ZAP SR Martina Koišová

 

Vstúpte

Predseda komisie: Ľubomír Šooš
Členovia komisie: Andrea Hanová
Miroslav Krošlák
Michaela Ploszeková
Jaroslav Koštálik
Pavol Prepiak
Juraj Plesník
Miroslav Badida
Miroslav Mladý
Ladislav Halász
Alena Bačová
Andrej Petrík
Milan Lauko
 
ZAP SR Martina Koišová

 

Vstúpte

Predseda komisie: Richard Hollý
Členovia komisie: Adriana Kocianová
Ján Kaššaj
Anna Banovičová
Eva Jurkovičová
Ján André
Dušan Haluška
Ladislav Molnár
Miroslav Belica
Eva Kilian
Dagmar Haklová
Maroš Prosman
Rastislav Vysocký
Peter Harach
Ján Figeľ
Rastislav Jacečko
   
ZAP SR Viktor Marušák

 

Vstúpte

Predseda komisie: Martin Jančo
Mária Baňasová
Jana Michelová
Tomáš Kaňok
Branislav Poliak
Martin Černakovič
Ján Klimko
Marián Stárek
Ondrej Chrappa
Helena Novodomcová
František Simančík
Miriam Bellušová
Vladimír Švac
Miroslav Krakovský
Peter Trebuňa
Peter Korýtko
  Stanislav Urgela
  Rudolf Ivan
  Dušan Valient
  Dušan Vavro
  Ľubomír Šooš
  Martin Morháč
  Peter Švec
  Michal Koháni
  Ivan Kebísek
  Emil Kršák
  Ján Figeľ
ZAP SR Viktor Marušák

 

Vstúpte

Predseda komisie: Pavol Prepiak
   
Členovia komisie: Richard Evanson
Martin Šefčovič
Marián Hoffer
Vladimír Haus
Andrea Pancotti
Ľubomír Blaško
Richard Pieger
Pavol Rafajdus
Ľuboš Kučera
Andrea Farkašová
Tomáš Ryjaček
 
ZAP SR Martina Koišová

 

Vstúpte

Zloženie pracovných komisií ZAP SR k 17.1.2020.

 

X